wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Płatności

Płatności

Sposób płatnosci:

Płatności przy odbiorze- oznacza, że za zamówiony towar płaci się kurierowi przy odbiorze zamówienia

Przelew bankowy tradycyjny- forma płatności dla Klientów, którzy wolą samodzielnie logować się do swojego banku internetowego lub dokonywać płatności bezpośrednio w banku lub placówce pocztowej. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje w treści maila potwierdzającego złożenie zamówienia numer rachunku bankowego na który należy dokonać płatności.

Dane do przelewu bankowego:

Emi Sebastian Działowy
ul. Wolności 151
Maków Podhalański 34-220
MBank

91 1140 2004 0000 3702 7840 0313

Po złożeniu zamówienia (na stronie podsumowania zamówienia) Klient ma także możliwość pobrania dokumentu PDF potwierdzającego zakup na którym również dostępne są dane rachunku bankowego. W przypadku tej formy płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym. Na wpłatę od Państwa czekamy 7 dni. Po upłynięciu tego terminu skontaktujemy się z Państwem z zapytaniem czy mamy anulować zamówienie.

Przelew elektroniczny - To forma płatności realizowana przez   lub  Bezpieczne systemy szybkich płatności internetowych . W przypadku wyboru tej formy płatności Klient po złożeniu zamówienia jest kierowany na stronę swojego banku internetowego gdzie może dokonać przelewu online. W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po potwierdzeniu przez system PayU dokonania płatności (odbywa się to najczęściej w przeciągu kilkudziesięciu minut od dokonania przelewu).
System Dotpay oraz Przelew24 oferują również płatność kartami płatniczymi.

Przejdź do strony głównej
płatności